خانه / علمی و آموزشی / آموزشی / بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نوراصفهان به مناسبت هفته بسیج و۲آذر روز بسیج دانشجویی

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نوراصفهان به مناسبت هفته بسیج و۲آذر روز بسیج دانشجویی

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نوراصفهان به مناسبت هفته بسیج و۲ آذر روزبسیج دانشجویی:

امام خمینی(ره) با درایت بی بدیل خویش و به منظور سامان دادن به نیروهای داوطلب مردمی که آمادگی خدمت بی منت به نظام و انقلاب را اعلام کرده بودند، شجره ی طیبه ی بسیج مستضعفین را در ۵ آذر ۱۳۵۸ را اعلام کردند و در همین راستا بسیج دانشجویی در ۲ اذر ۱۳۶۷ با شعار پاسدار اصول تغییرناپذیر “نه شرقی و نه غربی” شکل گرفت تا دانشجویان دلسوز و مشتاق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای حفظ دستاوردها و آرمان های والای انقلاب اسلامی، به عضویت این مجموعه ی مقدس درآمده و به پاسداری از انقلاب و ارزش های اصیل آن مبادرت ورزند.

امروز، بسیجیان اسلام، وحدت و برادری شیعه و اهل تسنن، آزادی قدس شریف، استقلال و پیشرفت و حفظ و پرورش اقتدار ملی، تکیه بر توان داخلی و هرآنچه در گنجینه ی غنی رهنمودهای امام(ره) و رهبری(رض) آمده را به کار بسته و با آرمان های انقلابی پیوندی دوباره برقرار می کنند.

اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین‌انداز شد، چشم طمع دشمنان و جهان‌خواران از آن دور خواهد گردید که وظیفه جوانان بسیجی و جوانان انقلابی دانشجو اینچنین است که آگاهی را با احساس مسئولیت و شور و شعور همراه گردانند.

دانشجویان بسیجی که حافظ ارزش های انقلاب اسلامی هستند باید دقت داشته باشند که شاخص های مد نظر رهبر فرزانه انقلاب نظیر میدان داری عرصه های حیاتی و اساسی زندگی ، پیشتازی ، عدالت طلبی را بدانند و نیازهای اساسی نظیر فکر و تحلیل و روشن بینی ، جهاد علمی ، اخلاق و معنویت ، تشکیل اتاق فکر و مراقبت از نفوذی ها را در دستور کار قرار دهند.

بسیجیان سربازان مورد وثوق مردم هستند که همواره آماده ی خدمت رسانی و نقش آفرینی در بخش های مختلف هستند که امنیت بی بدیل و ثبات و آرامش کنونی کشور مرهون مجاهدت ها و جان فشانی های بسیجیان بی ادعا و مخلصی است که با لبیک به فرامین رهبر خود، به وظیفه ی دینی و شرعی خود عمل کردند و ما باید ادامه دهنده ی راه شهدای گلگون کفن و پاسدار خون آن ها باشیم.

ما دانشجویان بسیجی انقلابی دانشگاه پیام نوراستان اصفهان اعلام میکنیم که تاپای جان در راه انقلاب اسلامی هستیم واز دستاوردهای نظام پاسداری میکنیم.مسئولان بدانند که دانشجویان بیدارهستندودرسنگرفرهنگی وعلمی دانشگاه با تمام توان ایستاده اند.

 

دوم آذرماه سال ۱۳۹۶

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

img23123188

مصاحبه مسئول پژوهشکده

توسط پژوهشکده شهید طهرانی مقدم دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان؛ رویداد کارآفرینی ...