خانه / علمی و آموزشی / آموزشی / بیانیه پایانی اجلاسیه نشست مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های پیام نوراستان

بیانیه پایانی اجلاسیه نشست مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های پیام نوراستان

بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه پایانی اجلاسیه مسئولین بسیج دانشجویی ۴۲ دانشگاه پیام نور استان اصفهان
“یهود و نصاری هرگز از تو راضی نمی شوند مگر آنکه از کیش آنان پیروی کنی.” آیه ۱۲۰ سوره بقره
ما دانشجویان انقلابی دانشگاه های پیام نور استان اصفهان در پایان نشست یک روزه مسئولین بسیج دانشجویی
دانشگاه های پیام نور استان اصفهان اعلام می داریم :
۱٫  آمریکا باید بداند معاهده برجامی که هفته گذشته از آن خارج شد تاثیری بر حرکت انقلابی ملت ایران
نمی گذارد و جمهوری اسلامی ایران متحد تر از گذشته به راه خود ادامه خواهد داد.خباثت و بدعهدی های روز افزون آمریکا برای مردم انقلابی ایران ثابت شده بود و در همه دوران ها دشمنی اش را با این ملت عزیز به نحوی ثابت کرده است اما استکبار جهانی باید بداند این مردم انقلابی تا زمانی که ریشه استکبار را در تمام جهان نخشکانند از پای نخواهند نشست و به راه خود ادامه میدهند تا زمانی که پرچم اسلام را بر تمامی قله های جهان به اهتزاز در آورند.
۲٫  مسئله دیگر امروز جهان اسلام مسئله قدس بعنوان مسأله اول مسلمانان است. اگر آمریکا در خیال خام خود فکر کرده است که با انتقال سفارتش به بیت المقدس می تواند امنیت رژیم منحوس و غاصب صهیونیستس را تامین کند سخت در اشتباه است و باید بداند که این رژیم کودک کش روز به روز نا امن تر خواهد شد تا زمانی که هستی اش ساقط شود و ملت فلسطین سرزمین خود را باز ستاند.
۳٫  مسئولین جمهوری اسلامی ایران باید بدانند راه نجات این کشور نگاه به توان وظرفیت داخلی کشور و حمایت از کالای ایرانی و در نگاهی کلان تر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است. بار ها رهبر عزیز انقلاب اسلامی قبل و بعد و در حین مذاکرات فرمودند “بنده به آمریکا اعتماد ندارم” ولی به دلیل عمل نکردن به توصیه ها و شروط ایشان در مورد این مذاکرات سرانجام این توافق آن چیزی نشد که حتی خودتان از آن انتظار داشتید و در حال حاظر در برابر آزمون بزرگی قرار گرفته اید که آیا عزت این مردم عزیز را طبق توصیه رهبر انقلاب حفظ می کنید یا نه! ایشان در مورد مذاکره با طرف اروپایی فرمودند بنده به اروپایی ها هم اعتماد ندارم و مسئولین باید بدانند نفاق این جماعت اگر بیشتر از آمریکا نباشد کمتر از آن نیست. در آخر ما دانشجویان انقلابی دانشگاه های پیام نور استان اصفهان همچون امام و مقتدای خود اعلام مینماییم که ما نیز به این جماعت اروپایی اعتماد نداریم و راه نجات کشور را در اعتماد به توانایی های عظیم مردمی و حمایت از کالای ایرانی میدانیم.
والسلام علی من اتبع الهدی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

img23123188

مصاحبه مسئول پژوهشکده

توسط پژوهشکده شهید طهرانی مقدم دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان؛ رویداد کارآفرینی ...