خانه / اجتماعی / نامه سرگشاده گروه های جهادی استان اصفهان به ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

نامه سرگشاده گروه های جهادی استان اصفهان به ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

نامه سرگشاده گروه های جهادی استان اصفهان به ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
متن نامه به شرح ذیل است :
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران؛ دکتر حسن روحانی
سلام علیکم
ضمن آرزوی سلامت و توفیق خدمت برای جنابعالی و دولت تدبیر و امید در چندماه باقیمانده از خدمت.
همانگونه که مستحضرید چند سالی است جوانان غیور و انقلابی این مرز و بوم در امتداد خط سرخ جهاد، با حضور در اردوهای جهادی به خدمت رسانی به مردم شریف و متدین ایران اسلامی در روستاها و مناطق دورافتاده همت نهاده اند.
بگذارید اکنون که فرصت مغتنمی به دست آمده و مسئولان گروه های جهادی استان اصفهان گرد هم آمده اند با زبان ساده و صمیمی روستائیان با شما سخن بگوئیم.روستائیانی که مدتی در کنارشان زندگی کردیم و از آنان آموخته ایم که حق را به زبان احسن بگوییم هر چند بر شنودندگانش گران آید و حق را دنبال کنیم هر چند با موانع و سختی ها روبرو گردیم.
جناب آقای دکتر روحانی؛
با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، جریانی بر کشور حاکم گشت که قبله آمال و آرزوها و نقطه نجات کشور را در تعامل و مذاکره با کدخدا می دید. دیدگاهی که از ایستادگی بر ارزش ها و انقلابی گری خسته شده و راه حل مشکلات کشور را وادادگی و تسلیم در مقابل زورگویان دنیا می دید.
ملت ایران همچون کوه استوار و همچون چشمه ذلال و پاک است. به خود جرأت دهید و در مقابل ملت ایران سر تعظیم فرود آورید و با صدای بلند که همه دنیا بشنود بگویید که شیطان بزرگ قابل اعتماد نیست. قطعاً ملت از اشتباهات شما در سهل اندیشی و اعتماد به دشمن خواهد گذشت.
دولت تدبیر و امید در سه سال گذشته تمام توان و ظرفیت خود را در پای مذاکره با کدخدا گذاشت.به راستی سه سال مذاکره با دشمن بدعهد دروغگو چه نفعی برای ملت ایران و کشور و جبهه حق طلبان متکی به جمهوری اسلامی داشت؟
در موضوع هسته ای با اعتماد بی جا به دشمن موضوع برجام تصویب شد که اکنون بعد از خسارت های هنگفت به تأسیسات هسته ای و نابودی قسمت اعظم تولیدات دانشمندان هسته ای کشور چیزی جز خسارت محض عائد کشور نکرد.
در باب مسائل اقتصادی، از سنگ پا تا غذای قطارهای مسافرتی، از هواپیما تا محصولات کشاورزی و همه و همه اقتصاد کشور را به خارج گره زدید و نهیب های رهبر فرزانه انقلاب را نشنیده گرفتید.به راستی اقتصاد مقاومتی در کجای دُکتُرین اقتصادی دولت جای گرفته و به کدام تولید داخلی می بالید.دولت شما دولت تمسخر تولید کنندگان داخلی و تحقیر صنعتگران کشور است.
در مسائل اجتماعی و فرهنگی نیز دولت تدبیر و امید موجی از بی اعتمادی را در میان مردم ایجاد کرد.مسأله فیش های حقوق نجومی که بارها و بارها از طریق مردم و مسئولان پاک دست پیگیری گردید در دولت شما  مورد بی اعتنایی قرار گرفت.دولتمردان معتقدند کسانی که حقوق های نجومی دریافت کرده اند به صورت کاملاً قانونی این حقوق ها را گرفته اند.پس لطفا مدیرانی که بی قانونی کرده و به حقوق های اندک رضایت داده اند را محاکمه نمایید.
وظیفه خود می دانیم بر طبق تعالیم اسلام که امر به معروف و نهی از منکر حاکمان را برترین نوع انجام این فریضه میداند به شما نصیحت کنیم…..نصیحت می کنیم بیش از این سرنوشت کشور را در دست وفاداران به غرب و سرسپردگان به اندیشه های ماتریالیستی قرار ندهید.
به فضل الهی و با نقش آفرینی جوانان مومن انقلابی آینده کشور روشن و شکوهمند خواهد بود.توصیه میکنیم در ماه های پایانی دولت تدبیر و امید چنان رفتار کنید که در آن آینده با شکوه ایران از دولت یازدهم به نیکی یاد شود و تنها راه تحقق این امر، بازگشت به اندیشه های خمینی کبیر و اعتقاد عملی به شعار مرگ بر آمریکا ست.
والسلام علی من التبع الهدی
گروه های جهادی استان اصفهان
آذرماه ۹۵

۲ دیدگاه

  1. به نظر میرسد این گروههای جهادگر استان اصفهان از مشکلات خودشان غافل شده اند و به مسائل جزیی و سیاست بین الملل دیپلماتیکی اشاره میکنند و دولت وقت را متهم اصلی قرار میدهند.
    هم اکنون با شرایط خشکسالی و بی آبی در سطح کشور و به خصوص استان اصفهان که با بی آب شدن زاینده رود مواجه هستیم که زنگ خطری برای کل تمدن ایران زمین اتفاق زده شده است. پس در واقع تهدید اصلی از آمریکا و اسراییل به سمت بی آبی و خشکسالی مطلق متمایل شده است.
    گروه حهادگر اصفهانی به فکر آب و زاینده رودتان باشید که فردا دیر است.

  2. لطفاً در تلگرام پیام بدید» ۰۹۳۹۸۴۳۲۲۳۳

    بولتن نیوز BultanNews.com

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

img23123188

مصاحبه مسئول پژوهشکده

توسط پژوهشکده شهید طهرانی مقدم دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان؛ رویداد کارآفرینی ...